Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню

Поліуретанова плівка для екрану телефону - що це?

Поліуретанова плівка для екрану телефону - що це?

Смартфони останнім часом тендітні, тому користувачі набувають різноманітні захисні аксесуари, які дозволяють запобігти появі подряпин або потертостей на екрані. Найпоширеніші аксесуари - захисні плівки та скла, яких сила-силенна. У продажу є глянцеві, матові, противідблискуючі і інші захисні плівки. Але з'являються нові розробки, наприклад, гідрогель.


Що таке гідрогель?

Гідрогель - полімерний матеріал, здатний поглинати і утримувати вологу. Він відрізняється відсутністю токсичності, довготривалим збереженням захисних властивостей і стійкістю до пошкоджень. Плівка має багато переваг на тлі аналогічних виробів.

Найочевиднішим гідністю є відмінна прозорість, що забезпечує високу якість зображення. Також гідрогель легко клеїться на поверхню екрану смартфона. Зазвичай така процедура займає кілька хвилин, і, на відміну від звичайної плівки, ймовірність утворення повітряних бульбашок мінімальна.


Як наклеїти гідрогелевий-плівку на екран телефону?

Після придбання гідрогелю покупець отримує комплект з декількох виробів. Виробник прикладає саму плівку, спеціальну рідину і кілька серветок для розгладження. Перед наклеюванням необхідно ретельно протерти дисплей смартфона рідиною, яка повинна рівномірно поширитися по всій поверхні скла. Поки вода не висохла, необхідно наклеїти гідрогель і розгладити її м'якою тканиною, щоб запобігти утворенню бульбашок. Також можна користуватися пластиковою карткою, щоб вигнати зайву воду за межі плівки.


Переваги гідрогель-плівки

  • Відсутність відбитків пальців. Завдяки унікальній структурі гідрогелю на поверхні не залишаються жирові розлучення або відбитки пальців. Користувачеві телефону потрібно мінімально доглядати за плівкою, періодично протираючи поверхню від пилу і аналогічних забруднень.
  • Тривала експлуатація. Звичайна захисна плівка швидко приходить в непридатність, краю починають поступово загинатися і відклеюватися. Гідрогель не володіє перерахованими недоліками - навіть після кількох місяців використання плівка буде ідеально наклеєна. Також під поверхнею захисного аксесуара не народжуються бульбашки.
  • Високі оптичні властивості. Виробники гідрогелю змогли досягти вражаючої прозорості матеріалу, завдяки чому наявність плівки практично не відчувається для користувача. Додаткова перевага - унікальні противідблискуючі властивості, що допомагають переглядати інформацію під сонячними променями.
  • Відновлення. При виникненні невеликих подряпин або потертостей пошкодження на поверхні гідрогелю самостійно «затягуються». Така особливість обумовлена властивостями матеріалу. Зрозуміло, глибокі подряпини не зникнуть, але невеликі дефекти пропадають за 24 години. Це забезпечує прозорість аксесуара протягом усього використання.


Недоліки

Головний недолік гідрогель плівки - відсутність захисту від ударів. Якщо випадково упустити телефон, екран з великою ймовірністю розіб'ється. Також багато покупців стикаються зі складністю установки аксесуара. Втім, якщо прочитати інструкції, можна самостійно розібратися з послідовністю дій і правильно наклеїти плівку.


Підсумки

У порівнянні з «броньованим» захисним склом, гідрогель-плівка володіє зниженими захисними властивостями. Незважаючи на це, ця розробка користується високою популярністю за рахунок унікальних особливостей. Гідрогель зможе запобігти утворенню подряпин і зробити зовнішній вигляд смартфона привабливим завдяки захисту від жирних розлучень і відбитків пальців.


Коментарі