Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню

Як наклеїти захисне скло на екрані смартфона самостійно: поради та лайфхаки

Як наклеїти захисне скло на екрані смартфона самостійно: поради та лайфхаки

Захисне скло для мобільного телефону - важліва частина его захисту. Як бі скептично ви до цього не ставилися, но статистика говорити про ті, что захіщені пристрої даже при падінні страждають набагато рідше. Імовірність з'явилися тріщін и відколів на екрані набагато зменшується при наявності захисних скла або хоча б захісної плівки.

Функції і переваги захисних скла: найголовніша функція стекол - захист від подряпін, відколів и тріщін. Перевага использование стекол в тому, что в разі Падіння даже на асфальт або бетон, в Першу Черга розіб'ється самє захисне скло, а не екран. Скло можна буде наклеїті новий, воно коштує набагато дешевше, чем новий екран модуль. Наявність скла Ніяк НЕ відбівається на чутлівості сенсора и работе смартфона. Такоже Варто пам'ятати, если скло Розбите, краще переклеїті нове, так як старе Вже НЕ буде оберігаті ваш екран від пошкоджень. Більш того, через це могут з'явитися додаткові подряпіні и Відколи на екрані.

Варто відзначіті, что захисні скла купуються для Певний моделей. Немає універсальніх, вібіраті необходимо только ті, Пожалуйста Підходить для Вашої моделі.


Як клеїти скло на смартфон правильно

Зрозуміло, краще звернутися в сервіс, де за певну плату вам акуратно наклеють на мобільний телефон або планшет скло або плівку, тим більше, якщо ви власник якоїсь дорогої моделі айфона. Якщо новачок і не особливо розбираєтеся в поклейки стекол, краще довірте цю професіоналу. Можна, звичайно і поклеїти самостійно своїми руками. Ось докладна інструкція. Також для додаткового досвіду рекомендуємо подивитися відео процесу поклейки і дізнатися докладніше про те, як поміняти захисне скло

Які інструменти можуть знадобитися: ножиці, скотч, серветка з мікрофібри, рідина для очищення дисплеїв або звичайний спирт, карта пластикова, ну і власне телефон і нове скло. Бажано, щоб все було підготовлено заздалегідь і знаходилося під рукою. Не завадить і чистий рушник або тканину - місце, де буде проходити весь процес.


Як клеїти скло на смартфон правильно

Зрозуміло, краще звернутися в сервіс, де за певну плату вам акуратно наклеють на мобільний телефон або планшет скло або плівку, тим більше, якщо ви власник якоїсь дорогої моделі айфона. Якщо новачок і не особливо розбираєтеся в поклейки стекол, краще довірте цю професіоналу. Можна, звичайно і поклеїти самостійно своїми руками. Ось докладна інструкція. Також для додаткового досвіду рекомендуємо подивитися відео процесу поклейки і дізнатися докладніше про те, як поміняти захисне скло.

Які інструменти можуть знадобитися:
 • ножиці
 • скотч
 • серветка з мікрофібри
 • рідина для очищення дисплеїв або звичайний спирт
 • карта пластикова
 • ну і власне телефон і нове скло.
Бажано, щоб все було підготовлено заздалегідь і знаходилося під рукою. Не завадить і чистий рушник або тканину - місце, де буде проходити весь процес.

Варто також підготувати приміщення, максимально нейтралізувати пил. Можна включити зволожувач повітря, якщо є - він приб'є трохи пил в приміщенні, що мінімізує ймовірність попадання порошинок під скло. Можна зробити вологе прибирання приміщення - вода прибиває пил.
Наступним етапом буде примірка скла до телефону.
Зручно це зробити за допомогою скотча:
 • в першу чергу знімаємо чохол, якщо він є на пристрої;
 • установка і примірка скла до телефону (саме в такому положенні, яким чином воно повинно бути приклеєне);
 • перевірте всі зазори по периметру, щоб вони з усіх боків були однаковими;
 • акуратно клеїмо шматочки скотчу на скло і загортаємо на бічну грань телефону (виходить, як «книжечка»);
 • ще раз перевірте чи рівно з усіх боків.

На наступному етапі йде очищення екрану. Його необхідно знежирити за допомогою спеціальної серветки (спиртова йде зазвичай зі склом), спирту. Якщо видно залишки клею від попереднього скла, обов'язково приберіть їх.

Порада. Краще використовуйте для роботи медичні рукавички, щоб не залишати нові сліди від пальців на екрані.

Після протріть екран серветкою з мікрофібри. Обов'язково переконайтеся, що на екрані немає жодної пилинки. Якщо є пил, її можна прибрати клейким роликом для очищення одягу. Це дуже зручний спосіб.

Іноді майстри використовують ще спеціальний додатковий клей під плівку або скло. Його краплю наносять прямо на очищений екран, після чого відразу прикладають нове скло. Всередині воно розтікається як масло, і прекрасно приклеює, не дозволяючи бульбашок повітря затримуватися під склом.

Далі - поклейка захисного скла. Необхідно встановити захисне скло у вертикальному положенні, зняти плівку і швидко опустити скло на смартфон. Скотч допоможе йому лягти правильно і зробити наклеювання простішим. Тепер пригладжує скло і прибираємо бульбашки пластиковою карткою або серветкою. Бульбашки виводимо від центру до країв.
Пам'ятайте про відстань для чохла! Тобто, важливо клеїти скло так, щоб воно прилягало ідеально і не зачіпало чохол в майбутньому.

Найбільш поширені питання

Чи можна повторно приклеїти - немає. Хоча, по суті, можливо все, але чи варте воно того. Можна зняти повністю, очистити скло і спробувати його приклеїти, але переклеювання може не дати очікуваного результату. Так, що навіщо експериментувати з покриттям, краще встановлювати нові скла і вибрати якісне скло, яке клеїться спеціальним рідним шаром.

Не варто клеїти один і той же скло кілька разів. По-перше, швидше за все не вийде акуратно його відклеїти - воно трісне. А по-друге, на склі не залишиться клеїть нижнього шару, на якому нанесений спеціальний гель. Деякі умільці очищають скло з внутрішньої сторони начисто, і потім змащують спеціальним клеєм, але роблять таке одиниці, бо це довго і не виправдовує витрат часу. Але робити таке самому не варто, часто після таких експериментів пристрій виглядає м'яко кажучи неакуратно.

Можна трохи підклеїти краєчок, який відклеївся. Якщо скло відклеїлося частково, ви зможете заповнити повітряний прошарок в місці відшарування, і склеїти спеціальним рідким силіконом (без видалення скла повністю), видавивши залишки повітря. Такий силікон з пензликом можна придбати в сервісах поклейки стекол. Ще один важливий нюанс чому по краях скло може відклеюватися - через чохла. Якщо він прилягає до екрану занадто близько, потрібно вибрати або іншого плану чохол або відповідне скло.
Єдиний випадок, коли можна повторно наклеїти скло - якщо потрапила пил. До тих пір, поки ви не розгладили скло на екрані, його акуратно можна зняти і витягти порошинку, наклеїти знову.

Як витягнути порошинку? Зазвичай в комплекті є клейкі палички. Скло обережно підводиться, тримаючи його однією рукою, другою беремо клейку паличку і зачіпляються пил або ворсинки, відпускаємо скло на своє місце.

Якщо скло відклеюється. Бувають різні ситуації і причини чому скло не приклеїлося або може відклеюватися. Це може бути через те ж чохла, що найчастіше, а буває і так, що виною всьому нерівний екран. Таке зустрічається менше, але все ж має місце бути. Коли всі умови і технологія поклейки дотримані, а скло все одно відклеюється, швидше за все воно прийшло з браком. В цьому випадку краще його залишити і скористатися новим. Цілком ймовірно, що склеювання неможливе через поганий нижнього шару.

Чи варто купувати розжарені скла. На китайських сайтах є загартоване скло, як обіцяє виробник, його міцність 9Н (що приблизно говорить про те, що різати його можна буде канцелярським ножем). Дійсно, це досить міцне скло (зрозуміло, не таке, як дверцята в духовці), але витримує досить сильні пошкодження - тертя з ключами і монетками, невеликі порізи канцелярським ножем. Сподіваємося, що інформація була для вас корисною. Клейте скла правильно і бережіть свої пристрої всіма доступними способами захисту.

Коментарі