Каталог товарів
Клієнту
Мова:
+380976299560
Телефони
Графік роботи
 • Пн-Пт: 9:00 - 18:00
 • Сб.: 10:00 - 17:00
 • Нд.: Вихідний
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Політика конфіденційності

1. Предмет договору

1.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах даного Договору.
1.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору

2. Порядок оформлення замовлення

2.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений в каталозі Інтернет-магазину.
2.2. При відсутності товару на складі, менеджер зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
2.3. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від данного товару, анулювати замовлення.


3. Порядок оплати замовлення

3.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях або шляхом безготівкового переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця, вказаний в рахунку.
3.2. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


4. Умови доставки замовлення

4.1. Доставка товарів, придбаних в ІМ TEXAKS.COM, здійснюється транспортною компанією, де і здійснюється видача замовлень. Адреса доставки попередньо узгоджується сторонами в замовленні.
4.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

5. Права та обов'язки сторін

5.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором в разі порушення Покупцем умов цього договору.

5.2. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

5.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір;
 • вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

6. Відповідальність сторін

6.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
6.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • зміна виробником зовнішній вигляд Товару;
 • за незначну невідповідність колірної гами товару яка може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей або ж телефонів;
 • за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні послуг (обробки замовлення і доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, вчинені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

6.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (Особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
6.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, що виключають або об'єктивно заважають виконання цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.
6.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


7. Інші умови

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови публікації його на сайті https: //TEXAKS.COM /
7.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через інтернет.
7.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, указаної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при оформленні замовлення і подальшої оплати товару, Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».
7.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)
7.5. Фактичною датою електронноЇ угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію »
7.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
7.7. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправка повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.
7.8. Кожен Покупець має право доступу до своїх особистих даних, право на внесення змін, а також внести вимоги щодо припинення їх обробки.


8. Порядок повернення товару належної

8.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно з чинним законодавству України.
8.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
8.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

9. Термін дії договору

9.1. Електронний договір вступає в дію с моменту отримання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
9.2. До закінчення терміну, дія цього Договору може бути припиненою за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
9.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.